WeFact Standard update: betaalmethode en rekenen met variabelen

Vandaag, 2 mei, is er een nieuwe update voor WeFact Standard beschikbaar gesteld. Dankzij suggesties en feedback kunnen wij het product blijven verbeteren. Naast een hoop aanpassingen in gebruiksvriendelijkheid zijn er ook een aantal noemenswaardige veranderingen.

Inloggen
Na een verfrissende look binnen WeFact vonden we het ook tijd voor een nieuw bijpassend inlogscherm. Op www.mijnwefact.nl zult u het nieuwe inlogscherm treffen.

Betaalmethode
Regelmatig kregen we de vraag of bij het op betaald zetten van een factuur de betaalmethode ook opgegeven kon worden. Vanaf deze nieuwe versie hebben we dit mogelijk gemaakt. Wanneer u een factuur op betaald zet, zal er gevraagd worden wat de betaalmethode is: bankoverschrijving, contante betaling of pinbetaling.

Rekenen met variabelen/bedragen
Voor sommige gebruikers is het wenselijk om standaard een deel van het totaalbedrag te tonen. Voorbeelden hiervan zijn het vermelden van een aanbetaling in een offerte of bij een factuur waarbij een deel van het factuurbedrag naar een G-rekening overgemaakt moet worden. Voorheen moest hier nog ouderwets de rekenmachine voor ingeschakeld worden.

Meer informatie over het rekenen met variabelen vindt u in het volgende help-artikel.

Twinfield en Exact online: openstaande posten
Naast het automatisch dagelijks exporteren van de administratie kan nu ook automatisch de betaalstatus van boekingen uit het boekhoudpakket opgehaald worden. Is een boeking betaald, dan zal ook de factuur in WeFact op betaald worden gezet.

Verder wordt er nog steeds hard gewerkt aan de mobiele app om deze verder te verfijnen. De app is al wel (stiekem) in de app store te downloaden… To be continued!